Loading...

UNUSUAL ADVERTISING SOLUTIONS

Artık herkes bir medya!  Herkes bir bilgi ve haber kaynağı!

Bu sebeble Sosyal Medya Yönetimi konusu sadece bireyler için değil kurumlar için de giderek önem kazanmaya başladı.

Markanıza, işletmenize güç katmak ve doğru stratejilerle sosyal medyadaki konumunuzu güçlendirmek mi istiyorsanız;
             
O zaman Doğru Yerdesiniz . . . 
 

Ofisim Media Sizin İçin Sosyal Medya’da Neler Yapar?

- Müşterilerle iletişim halinde olabilir.
- Müşteriyle iletişim konusunda uzman kadrosuyla müşteri dilini iyi bilir. Global firmaların sosyal medya mecralarında, müşterilerden gelen gönderileri istenilan dilde,lisanda cevap verir yada yönlendirme yapar.
- Sosyal medyanın gerektirdiği ve getirdiği samimiyet çerçevesinde marka müşterileriyle sosyal medya üzerinden sürekli iletişim halinde kalır.
- Daha az maliyetle daha fazla kişiye ulaşır.
- İşletmenizin sosyal medyada doğru ve etkin bir şekilde yer alması kısa zamanda pazarlama maliyetlerinizin düşmesine ve bütçenizin veriminin artmasına yardımcı olacaktır.
 
Yapılan araştırmalara göre sosyal medyayı pazarlama amaçlı kullanmaya başlayan işletmelerin pazarlama giderlerinde % 58’e varan tasarruf edebildikleri gözlenmiştir.
 

Kampanyalarını, etkinliklerini duyurur . . . 

İnternetin, gerçek dünyaya oranla çok daha hızlı bir dünya olduğunu hepimiz biliyoruz. internette her şey hızlı tüketiliyor. Bilgiler, haberler, fırsatlar, yeni ürünler; her şey çok çabuk eskiyor.
Bu sebeple bu mecrada bulunuyorsak işletmemizin de bu mecrada aynı yüksek hızda yer alabiliyor olmasına önem veririz. Her gün aynı kampanyayı duyurarak bir yere varılmayacağını, her gün aynı mesajı yayınlayarak müşterileri buz gibi soğutacağımızı bilir ve bu mecraları yönetirken kampanya yönetimi stratejinizi de doğru ve hızlı belirleriz. Ürününüzün veya işletmenizin içeriğine göre her gün ya da her hafta yeni aksiyonlar alır ve sosyal medya mecralarında ortama uyum sağlamanızı sağlarız.
 

Nokta Atışı Reklam Yapabilir . . . 

Sosyal medya reklamlarında işletmenizin hitap ettiği hedef kitle belirlenme çalışmalarından sonra o kitleye hitap edecek reklamların ve kampanyaların tasarlanması en önemli noktadır. Hedef kitleye özel olarak reklam planlaması yapar ve maksimum geri dönüşüm planlar.
 

Müşterilerin davranış biçimlerini ögrenebilir . . .

Markaların hitap ettiği hedef kitlelerin sosyal medyada nasıl davranışlar sergilediğini önemser ve inceler. Sosyal medya pazarlama stratejileri konusunda çok önemli bir bilgi olan davranış biçimleri, hangi sosyal ağın ağırlıklı olarak kullanıldığı bilgisine göre gardını alır. Ve bir sonra ki paylaşımlar adına gereken grafik tasarım değişiklikleri gönderilere yansıtılır.
 

Hızlı Geri Dönüş . . .

Online dünyada herşey ışık hızıyla yayılıyor. Haftalar belki de aylar içerisinde aldığımız kararları artık internet sayesinde dakikalar içinde alabiliyoruz. İnternette hiçbir şey uyumuyor. Bu yüzden sosyal ağlar üzerinden müşterilere ulaşmak kolay, ucuz ve son derece hızlı.Bu platformun iyi yönleri olduğu kadar kötü yönleri de var tabii ki. Ancak bu kötü yönler tamamiyle bizim kontrolümüz altında! Müşterilerinizin sorunlarına çözüm ararken izlediğimiz yollar ve hızımız bu kötü yönleri absorbe edebilir veya markanız için gelişmekte olan bir krizi en az zararla atlatmanızı sağlarız.
 

Marka bilinirliğini arttırır . . . 

Ofisim Media olarak verileri sürekli takip eder ve bunlara göre yeni planlar çizeriz. İnsanlar yani kullanıcılar sosyal medya da zaman geçirmeyi çok seviyorlar. Üstelik telefonlarından da bol bol ürün arıyorlar.
Planlarımız doğrultusunda sizde bu mecralarda bulunmalı, müşterilerinizin her gün saatler geçirdiği sosyal medyada markanızı tanıtmalısınız.
Sosyal Medya Yönetimi marka bilinirliği konusunda şu an en etkili yoldur.
 

Ölçebilir, Raporlar . . .

Sosyal Medyanın en güzel ve en verimli yanlarından biri ölçülebilirliği ve bunlara göre atılacak yeni adımların belirleyebilmesidir. Diyelim ki bir kampanyamız istenilen etkileşimi almadı ve gereksiz yere sosyal medya kullanıcılarından dolayı tıklama almaya başladı ve kampanya bütçesini negatif etkileşime çevirmeye başladı, Ofisim Media Sosyal Medya ekibi çok kısa sürede istatistik verilerine ulaşabilir ve hemen sizin için daha önce hazırlanan B planına geçebilir.